Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Tavinchi CH-036DB-Y
Опис товару:
- Має одне основне відділення із закриттям на блискавці.
- Всередині є невелика потайна кишенька на змійці для дрібних предметів.
- Наплічний довгий ремінець зі шкіри регулюється по довжині.
- З тильного боку горизонтальна кишеня на блискавці.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра (замша).
- Колір: коричневий
- Розміри, см (ШхВхГ): 25 x 13 x 11
- Виробник: Tavinchi
|
| Виробник | Tavinchi |
| Колір | Коричневий |
| Ручки | Одна |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Бренд | Tavinchi |