Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова середня валіза з поліпропілену з розширенням 80L Reymond чорна
Опис товару:
- Валіза має два відділення.
- Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °.
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка.
- Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
- Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має дві кишені на блискавці.
- Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
- Можливіть збільшення валізи по товщині.
Характеристики:
- Матеріал: поліпропілен.
- Колір: чорний.
- Розмір: 68х42х29(32) см. Висота валізи без коліс: 60 см.
- Об'єм: 80 л.
- Вага: 3.75 кг.
- Виробник: Reymond, Туреччина.
|
| Виробник | REYMOND VALİZ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
|
| Об`єм | 80 л |
| Висота | 68 см |
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 32 см |
| Вага | 3.75 кг |