Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча шкіряна сумка на плече для телефону, документів UP2 Fashion баклажан (темно-фіолетова)
Опис товару:
- Сумка виготовлена з натуральної шкіри з фактурою під рептилію.
- Підходить для більшості поширених розмірів смартфонів.
- Одне основне відділення, яке закривається клапаном на механічній кнопці. Всередині розташовані три маленькі кишеньки для візиток або платіжних карток.
- Знімний регульований ремінь через плече.
- Підкладка виконана з щільної тканини.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра, дублена без хрому.
- Колір: темно-фіолетовий.
- Розміри: 17х11х2 см.
- Вага: 100 г.
- Виробник: UP2 Fashion, Індія.
|
| Виробник | UP2 Fashion |
| Країна виробник | Індія |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Фіолетовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Стан | Новий |