Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедна сумка на багажник, багажна велосумка 25L Bikemate 804019-1 синя
Опис товару:
- Сумка виготовлена з щільної тканини, прогумованої зсередини.
- Просторе основне відділення, яке закривається скручуванням (згинанням) клапана і фіксується ремінцем з фастексом.
- Всередині сумки розташоване одне відкрите відділення.
- Одна тканинна ручка.
- Регульований ремінь для носіння на плечі.
- Вбудований дощовик в нижньому відділенні на блискавці.
- Кріплення для велосипеда на спинці сумки.
- Світловідбиваючі деталі.
- Дно сумки має додаткову прогумовану вставку.
Характеристики:
- Країна походження торгової марки: Bikemate, Німеччина.
- Розміри: 55х35х13 см. Висота 55 см вказано з повністю відкритим клапаном.
- Об'єм: 25L.
- Максимальна вантажопідйомність: 8 кг.
- Матеріал: поліестер.
- Колір: синій.
|
| Виробник | Bikemate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Об`єм | 25 л |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 13 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |