Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка з чотирма контейнерами для їжі Livarno 7L чорна
Опис товару
- Виготовлено з перероблених матеріалів.
- Просторий і добре утеплений основний відсік.
- 4 ланч-бокси різних кольорів:
- Стійкі до температур від -20 до 80 °C.
- Водонепроникний, із застібкою-кнопкою.
- Великі ланч-бокси: приблизно 900 мл, маленькі ланч-бокси: приблизно 200 мл.
- Не містить бісфенолу А.
- Зі зручною ручкою для перенесення та знімним регульованим плечовим ременем.
- Велика передня кишеня з вбудованим сітчастим відділенням і охолоджуючим елементом.
- З високоякісною блискавкою марки YKK.
- Матеріал термосумки: 100% перероблений поліестер.
Характеристики продукту
- Система охолодження: Акумулятор холоду чи пакет із льодом(не входить в комплект), ізоляція.
- Ємність: Великі ланч-бокси: приблизно 900 мл.
- Маленькі ланч-бокси: приблизно 200 мл.
- Розміри: Приблизні розміри: довжина 20,5 x висота 20 x глибина 18 см.
- Маса : Сумка без плечового ременя і вмісту: близько 150 г.
- Плечовий ремінь: близько 49 г.
- Пакет з льодом: близько 160 г. (не йде у комплекті).
- Великий ланч-бокс без кришки: близько 62 г кожен.
- Кришка великого ланч-боксу: близько 68 г кожна.
- Маленький ланч-бокс без кришки: близько 26 г кожен.
- Кришка маленького ланч-боксу: близько 32 г кожна.
|
| Виробник | Livarno Home |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 7 л |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Доросла |
|
| Ширина | 20 см |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 18 см |