Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна темно-коричнева 825.037
Опис товару:
- Одне містке відділення на блискавці.
- Всередині розташована одна кишеня на блискавці і одна відкрита кишеня.
- Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
- Дві невеликі кишеньки на магнітних кнопках на бічних сторонах сумки.
- Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: темно-коричневий.
- Розміри: 40 х 36 (низ 30 см) х 13 см.
- Вага: 760 г.
- Висота ручок від верхньої точки сумки: 25 см.
- Виробник: Wallaby, Україна.
|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Pouch |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |