Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка, сумка-холодильник для кемпінгу, ланч-бокс з жорстким дном Crivit 12L сіра IAN469507
Опис товару:
- Ідеально підходить для роботи, кемпінгу, пікніків і барбекю.
- Легко наповнювати завдяки широко відкриваючимся застібкам-блискавкам.
- Два просторих відділення для роздільного зберігання різних продуктів.
- Практичне сітчасте відділення для додаткового зберігання.
- Легко чистити завдяки водовідштовхувальній внутрішній поверхні.
- Регульований м'який плечовий ремінь і посилена ручка для зручного транспортування.
- Знімний плечовий ремінь.
- Посилена жорстка водонепроникна основа.
- Міцна фірмова блискавка від YKK.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер, пластик.
- Розміри: Д 20 x Ш 33 x В 23 см.
- Вага: 840 г.
- Об'єм: 12 л.
- Макс. вага наповнення: близько 5 кг.
- Колір: сірий.
|
| Виробник | Crivit |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 12 л |
| Вага | 840 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Доросла |
|
| Ширина | 33 см |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 20 см |