Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний пенал, підставка для ручок, олівців для дівчинки Live in style рожевий
Опис товару:
- Одне відділення на блискавці без наповнення.
- Вміщує достатню кількість ручок, олівців та іншого.
- Пенал має жорсткий каркас в нижній частині, завдяки чому пенал можна використовувати у вертикальному вигляді як підставку для ручки, олівців.
- Підкладка виконана з нейлонової тканини.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Колір: рожевий.
- Розміри: 21,5 см х 9 см х 3 см.
- Вага: 45 г.
- Країна походження торгової марки: Австрія.
- Країна виробництва: Китай.
|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 21.5 см |
| Вага | 45 г |