









395 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 24 л |
| Вага | 170 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Доросла |
| Розміри | |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 17.5 см |