Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка термосумка, сумка-холодильник 33L Live in style 4061462013041 сіра
Опис товару:
- Практична термосумка на двох ручках середньої довжини.
- Просторе основне відділення на блискавці.
- Карман на блискавці на боковій стороні сумки.
- Всередині сумки термопокриття та наповнювач для утримання температури.
Характеристики:
- Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
- Розмір: 47 х 27,5 х 30 см.
- Об'єм: 33 л.
- Вага: 405 г.
|
| Виробник | LS |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 33 л |
| Вага | 405 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Доросла |
|
| Ширина | 47 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 27.5 см |