Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Case Logic Commence на 24 л 7128434
Опис товару:
- Основне відділення.
- Відділення для ноутбука до 15,6 дюйма.
- Лицьова кишеня на блискавці.
- Бічний кишеня.
- Ручка для перенесення в руках.
- Контурні плечові лямки.
- Щільна спинка з м'якою підкладкою.
- Застібка-блискавка.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розмір (ШхВхГ): 39 x 27 х 31
- Об'єм: 24 л.
- Вага: 0,41 кг.
- Виробник: Case Logic.
|
| Виробник | Case logic |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 24 л |
| Колір | Жовтий |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 31 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Рюкзак |
|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Case logic |