Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Case Logic Commence на 28 л 7128436
Опис товару:
- Основне відділення.
- Відділення для ноутбука до 15,6 дюйма.
- Лицьова кишеня на блискавці.
- Бічний кишеня.
- Ручка для перенесення в руках.
- Контурні плечові лямки.
- Щільна спинка з м'якою підкладкою.
- Застібка-блискавка.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розмір: 32х15х45 мм
- Об'єм: 28 л.
- Виробник: Case Logic.
|
| Виробник | Case logic |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 32 см |
| Тип | Рюкзак |
|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Case logic |