Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для прасувальної дошки Colombo Pearlised Black 931989
Опис товару:
- Термостійкий матеріал — витримує високі температури, не деформується й не втрачає колір.
- М’яка підкладка — забезпечує легке ковзання праски та рівномірне прасування.
- Надійна фіксація — шнурок з фіксатором забезпечують щільну посадку без зсувів.
- Простий у догляді — легко знімається та можете прати в пральній машині.
Характеристики:
- Матеріал Бавовна+поліестер
- Колір Чорний
- Розмір 140 х 55 см
- Розміри поверхні для прасування 130 x 45см
- Розміри у складеному вигляді 40 x 25 x 5,5 см
- Вага 0,32 кг
- Виробник: Colombo
|
| Тип | Чохол для прасувальної дошки |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Colombo |
| Стан | Новий |
|
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 55 см |
| Вага | 0.32 кг |