






1 999 ₴
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruff Ryder |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Бренд | Ruff Ryder |