Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-планшет чоловіча Lanpad синя A45010 blue
Опис товару:
- Два великі відділення, закриваються на змійки.
- Усередині одного відділення є бічна кишеня на блискавці, а в другому є відкрита кишеня.
- На фасаді розташована містка кишеня під клапаном і велика кишеня на блискавці.
- На зворотному боці сумки розташована одна кишеня на блискавці.
- Регульований плечовий ремінь завширшки 4 см.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Розміри: 22*27*10 см.
- Виробник: Lanpad.
|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
|
| Бренд | Lanpad |