Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка, органайзер для туалетних приналежностей Crane Kulturtasche чорна
Опис товару:
- Косметичка виготовлена з міцного матеріалу - поліестеру, з прогумованим покриттям.
- Два основних відділення.
- Одне основне просторе відділення на блискавці, всередині якого розташована одна сітчаста кишеня.
- Друге відділення меншого розміру, всередині якого розташовані дві сітчасті кишені, шість петель для фіксації туалетних приналежностей.
- Підкладка виконана з нейлону.
- На бічній поверхні косметички розташована ручка для транспортування.
Характеристики:
- Вага: 120 г.
- Розміри, см: 24х15х11,5.
- Матеріал: поліестер.
- Колір: чорний.
- Виробник: Crane.
|
| Виробник | Crane |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 0.12 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |