Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика складна дорожня сумка, баул 88 л ASCE блакитна
Описание товара:
- Сумка-баул для переміщення великої кількості об'ємних вантажів або речей.
- Виготовлена з міцного поліестеру.
- Дві ручки для перенесення прошиті по всій висоті сумки для надійності.
- Сумку-баул можна скласти в компактну сумочку-чохол на блискавці.
- Тканинна вставка для кріплення сумки на ручку валізи розташована на лицьовій стороні.
- Розмір в складеному вигляді: 22х18х5 см.
Характеристики:
- Артикул: 4061462580734.
- Матеріал: поліестер.
- Колір: блакитний.
- Розмір (ШхВхГ): 64х37х29.
- Об'єм: 88 л.
- Вага: 275 г.
- Виробник: ASCE.
|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Блакитний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
|
| Об`єм | 88 л |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 64 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 0.275 кг |
|
| Тип сумки | Дорожня сумка |