Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Poolparty hub-beige 20л
Опис товару:
- Одне основне відділення.
- Застібка — блискавка.
- Внутрішні кишені.
- На лицьовій стороні кишеня на блискавці.
- Потайна кишеня на спинці.
- Регульовані плечові лямки.
- Зручна ручка для перенесення в руці.
- Підходить для безплатного ручного багажу на колесах Wizz Air/Ryanair/МАУ.
Характеристика:
- Матеріал: оксфорд.
- Підкладка: поліестер.
- Розміри (ШхВхГ): 40х25х20 см.
- Об'єм: 20 л.
- Виробник: Poolparty, Україна.
|
| Виробник | Poolparty |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 25 см |
|
| Бренд | Poolparty |