


Відправка з 19 квітня 2026824 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poolparty |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 2 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Глибина | 7 см |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 18 см |
| Кишені | Верхній |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Poolparty |