



1 771 ₴
Опис товару:
Закривається на блискавку
Одне основне відділення
На лицьовому боці є 2 кишені на блискавці, 1 з яких накладний
На тильному боці кишеня на блискавці
Бічні кишені
Усередині кишеня на блискавці
Комфортні плечові лямки
Зручна ручка для перенесення
Характеристики:
Матеріал: поліестер
Колір: чорний
Розміри: 14x31x40
Об'єм: 16 л
Виробник: Travelite
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travelite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 16 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 31 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак міський |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Travelite |