Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Bretton 16 л 1650-9F black, чорний
Опис товару:
- Два відділення, закриваються на змійки.
- Усередині відділень є велика кишеня на блискавці та кишеня для нетбука або планшета.
- На фасаді рюкзака розташована містка кишеня на блискавці.
- Широкі та м'які плечові лямки регулюються за довжиною.
Характеристики:
- Розміри: 29*36*16 см.
- Об'єм: 16 л.
- Матеріал: нейлон щільного плетіння, натуральна шкіра.
- Виробник: Bretton.
|
| Виробник | Bretton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 16 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 29 см |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Міський |
|
| Тип рюкзака | Міські |