Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Lanpad синій 98217 blue
Опис товару:
- Закривається на блискавку.
- Усередині розміщене подвійне відділення, велика бічна кишеня на блискавці та відкрита подвійна кишеня.
- На фасаді та зворотному боці містяться місткі кишені на блискавці.
- На торцях сумки також розташовані відкриті кишені.
- Регульований плечовий ремінь завширшки 4 см.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Колір: синій.
- Розмір (см) 35 * 24 * 14.
- Країна виробник: Lanpad, Китай.
|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 140 мм |