Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука Lanpad 63753 black, чорний
Опис товару:
- Одне основне відділення закривається на блискавку.
- Всередині є кишеня для ноутбука, подвійна відкрита бічна кишеня.
- Зовні сумки на фасаді розташовані дві великі кишені: одна на блискавці, а друга на застібці-липучці під клапаном.
- На зворотному боці сумки є містка кишеня на блискавці та кріплення на ручку валізи.
- У комплекті регульований плечовий ремінь завширшки 4 см.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Колір: чорний.
- Розміри: 39*27*10 см.
- Виробник: Lanpad.
|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Так |
|
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 100 мм |
|
| Бренд | Lanpad |