Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Pacsafe Vibe антизлодій 25L 60301130
Опис:
- блокувальні кишені та матеріал RFIDsafe™– особлива захисна тканина не дає просканувати кредитку та інші документи;
- пряжка для безпеки PopNLock – елемент для фіксації сумки на нерухомому предметі;
- Carrysafe® slashguard – вшиті в ручку сталеві стропи не дають злодіям зрізати сумку;
- eXomesh® slashguard – вшита в тканину сталева сітка перешкоджає розрізанню сумки;
- система замків Roobar Sport – блокує доступ зловмисників до вмісту моделі.
Характеристики:
- Розміри: 48 x 28 x 19 см
- Вага: 970 г
- Об’єм: 25 л
- Бренд - Pacsafe (США).
|
| Виробник | Pacsafe |
| Країна виробник | США |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 19 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 28 см |