Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів Nikibo 30011805-07
Опис товару:
- Компактний розмір: зручний для перенесення необхідних речей без зайвого об'єму.
- Спеціальне відділення з м’якою підкладкою для ноутбука до 15,6 дюймів з фіксуючою стрічкою — безпека гаджетів у будь-яких умовах. Додаткове місце для планшета та аксесуарів.
- Ергономічний дизайн із зовнішніми кишенями на блискавках — вертикальними та горизонтальними, для зручного доступу до смартфона, документів чи гаманця.
- Зовнішній USB-роз'єм — зручно під’єднувати повербанк та заряджати телефон на ходу.
- Комфортні, широкі м’які плечові ремені з можливістю регулювання довжини; металева пряжка для кріплення додаткових речей.
- Дихаюча спинка забезпечує комфорт при щоденному носінні.
- Еластичний ремінь на спинці — для фіксації рюкзака на ручці валізи.
- Міцна ручка для перенесення, а також поперечна ручка на бічній панелі — рюкзак легко трансформується у компактну валізу.
- Високоякісний матеріал: водонепроникна тканина, стійка до зношення та механічних пошкоджень.
Характеристики:
- Розміри: 41 × 30 × 12 см.
- Об’єм: 16 л.
- Вага: 670 г.
- Виробник: Nikibo
|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 16 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 30 см |
| Особливості | USB-роз'єм |