Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер, футляр для прикрас та коштовностей Travel Jewelry Case чорний під шкіру крокодила
Опис моделі:
- Органайзер для прикрас виготовлений зі штучної шкіри (полівініл) з тисненням під крокодила.
- Футляр призначений для зберігання прикрас: каблучок, сережок, ланцюжків тощо.
- Застібається на блискавку.
- Всередині розташовано дві еластичні кишеньки, одну кишеню на блискавці, три вертикальні петлі на механічній кнопці, одну м'яку горизонтальну петлю на кнопці, чотири роз'єми для сережок.
Характеристики:
- Матеріал: полівініл, поліестер, нейлон.
- Розміри, см (ШхВхГ): 16х12,5х2,5.
- Вага: 105 г.
- Колір: чорний.
- Виробник: Top Fashion Trading.
|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Органайзер |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |