Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вельветова сумка на пояс, бананка, набедрена сумка LS чорна
Опис товару:
- Компактний і сучасний дизайн сумки.
- Міцний регульований поясний ремінь з нейлонової стропи з металевим тросом всередині, що виключає можливість перерізання.
- Два основних відділення на блискавці з підкладкою з поліестеру.
- Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця.
- Зворотний бік сумки має дихаюче сітчасте покриття.
Характеристики:
- Виробник: Live in Style.
- Розміри: 22х12х6 см.
- Вага: 130 г.
- Матеріал: поліестер
- Колір: чорний.
|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 12 см |
| Товщина | 6 см |
| Вага | 130 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
|
| Тип сумки | На пояс |