Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка тканинна косметичка циліндричної форми Novitesse, сіра
Опис товару:
- Косметичка має м'яку та легку конструкцію. У порожньому стані косметичка не тримає форму.
- Застібається на блискавку.
- Одне основне відділення.
- Тканинна ручка для перенесення.
Характеристики:
- Вага, кг: 0,07.
- Розміри, см: 25х15х15
- Матеріал: поліестер.
- Колір: сірий.
- Призначення: для ванних приналежностей та косметики.
- Країна походження торгової марки: Польща.
|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Вага | 0.07 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Циліндрична |