Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключниця, чохол для ключів із натуральної шкіри Dugros темно-коричнева
- Виріб виготовлено з м'якої натуральної шкіри.
- Одне основне відділення на блискавці. Усередині розташований шкіряний ремінець із кільцем для фіксації ключів.
- На передній стороні ключниці розташована кишеня на блискавці для невеликих предметів.
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: темно-коричневий.
- Розміри (ШхВхГ, см): 11,5х9х1 см.
- Вага: 25 г.
- Бренд: Dugros, Індія.
|
| Виробник | Lorenti |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 11.5 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 0.025 г |
| Стан | Новий |
|
| Розмір | Середні |
| Особливості | Для ключів |