Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключниця, чохол для ключів із натуральної шкіри Luxury Key Case коричнева
- Виріб виготовлено з м’якої натуральної шкіри.
- Одне основне відділення на блискавці. Усередині з обох боків розташовані гумки для фіксації ключів або дрібних предметів.
i>Ланцюжок із кільцем для фіксації ключів усередині ключниці.
- Карабін зовні ключниці.
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: коричневий.
- Розміри (ШхВхГ, см): 6,5х9х2 см.
- Вага: 55 г.
- Бренд: Luxury Key Case, Індія.
|
| Виробник | LUXURY |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 6.5 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 0.055 г |
| Стан | Новий |
|
| Розмір | Середні |
| Особливості | Для ключів |