






850 ₴
Цікава сумку для ноутбука від торгової марки Sumdex з колекції Passage. Гарний варіант для ноутбуків діагоналлю екрана від 15,4" до 16". Практична та недорога сумка призначена для щоденного використання.
Опис товару
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 75 мм |