




399 ₴
Яскрава, стильна, зручна сумка для ноутбука від Sumdex! Ця модель порадує Вас не лише чудовим зовнішнім виглядом, а й високою якістю виконання. Можете навіть не сумніватися, що цей екземпляр неодмінно стане Вашим незамінним аксесуаром.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Відділення-органайзер, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Sumdex |