






2 695 ₴
Стильна дорожня валіза виконана з якісного полікарбонату, що забезпечує хорошу стійкість до деформацій, високу жорсткість у сукупності з ударною міцністю. За допомогою перегородки на блискавці валіза всередині рівномірно поділяється на дві половини. Збереження Ваших речей і цілісність валізи також забезпечує вбудований кодовий замок з функцією митного огляду TSA. Валіза має систему з чотирьох повноповоротних коліс з можливістю незалежного розвороту кожного, а також з можливістю плавної маневреності, докладаючи при цьому мінімум зусиль.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 42 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Валізу на колесах |
| Розмір валізи | Малий |
| Бренд | Sumdex |