Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діловий портфель Амо із еко шкіри бордовий SST09 bordo
Опис товару:
- Портфель виготовлений із якісного шкірозамінника.
- Закривається клапаном на механічній клямці.
- Під клапаном три основних відділеннях.
- Також є кишеня перегородка на блискавці.
- Всередині одного відділення розташовані три кишеньки для візиток і три петлі для ручок.
- Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
- Одна зручна ручка.
Характеристики:
- Матеріал: штучна шкіра.
- Колір портфеля: бордовий.
- Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 28,5 х 10-13 см.
- Вага: 1215 г.
- Поміщаються документи формату А4.
- Виробник: AMO (Польща).
|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Портфель |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Бордовий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 1215 г |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | True |
| Стиль | Класичний |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
|
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Портфель |
| Дропшиппинг | Так |