Як вибрати дорожню сумку
Літні курорти, зимові подорожі, поїздки, відрядження – славні справи і потребують до себе відповідної підготовки. Краще бути до всього готовим, з цього варто захопити з собою якомога більше необхідних речей. Кількість речей впирається в терміни і, відповідно, погодні умови. Їдучи на зимовий курорт варто взяти з собою габаритні куртки, теплі шарфи, светри, а поїздка на море змушує обирати серед безлічі інвентарю для купання, кремів, купальних костюмів і т. д. В руках все не понесеш, з цього вибір зазвичай будуватися на особистих уподобаннях і варіюється у виборі валіз або дорожніх сумок. Перше досить зручне, але і має свій ряд недоліків.
Сьогодні ж ми розповімо Вам про дорожніх сумках і дамо декілька порад, на які варто спиратися при виборі того або іншого виробу, що б воно ідеально підійшло власникові і принесло максимум комфорту в поїздці.
Перше, завжди звертайте увагу на розмір сумки, підлаштовуючись під власні уподобання. Якщо ви часто їздите у довгострокові подорожі або відрядження, то краще віддати переваги габаритним і містким виробам, в іншому випадку, варто зупинити пошуки на малооб'ємних сумках для максимального комфорту і зручності. Погодьтеся, заради чого тягати з собою цілого гіганта, коли там все речей на два-три дні. Так само вибір відповідного розміру істотно полегшить часті виїзди, наприклад для студентів, які кожні вихідні їдуть додому з навчальних закладів.
Друге, зверніть увагу на колеса і ручки в сумках. Дуже добре, коли є машина, автобус, літак або ще який засіб пересування. Але варто розуміти, що не всі люди досвідчені і міцні спортсмени-важкоатлети. Велика вага може не тільки принести дискомфорт, але і зашкодити здоров'ю. Уберегти від подібного роду небезпеки можуть коліщатка і ручки. Кількість коліс буває різним, але мінімальний показник – два. Два колеса - зручне рішення, так як вони, зазвичай, легко ховаються в корпусі виробу. Но для поддержания равновесия придется приложить усилия, вариант с четырьмя колеса обеспечит максимальный комфорт. Не всегда дорога ровная, и за городом так и вообще нет ровной поверхности. В таких случаях все необходимо нести в руках. Тут уже дело вступает ручка. Обратите внимание насколько Вам будет комфортно ее использовать. Она не должна резать руки и быть слишком тонкой. Не бойтесь отбросить вариант, если он лишь красив внешне, но некачественная ручка не позволяет использовать дорожную сумку по прямому назначению – максимально удобная транспортировка вещей.
Третий пункт, последний по счету, но не по значимости, это материал из которого будет изготовлено изделие. О чем вообще говорит выбор материала? Цена, долговечность, внешний вид и грузоподъемность дорожной сумки. Современные дорожные сумки в основном из искусственных материалов. Однако, для продукции премиум-сегмента, все еще в обиходе натуральная кожа. Не всегда практично, и довольно дорого, но смотрится отменно. При должном уходе и обращении прослужит долго. Искусственная кожа используются реже, как правило, в сегменте подешевле. Полиэстер – самый популярный материал для внешней оболочки, делает и дорожные сумки удобными в эксплуатации, поскольку полиэстеровые ткани не теряют своего качества при длительном воздействии влаги, обладает высокой прочностью к изнашиванию.
Нейлон превосходит полиэстер. Изделие из нейлона получается прочным и выдерживает воздействие высоких температур, соленой воды. Этот материал практически не намокает и быстро сохнет, что важно в дороге.
Якщо прислухатися до цих порад, то вже на фазі підготовки до купівлі можна сформувати для себе ідеальний варіант дорожньої сумки, що ідеально підійде для Вас, починаючи з ціни, закінчуючи комфортним подорожжю.