Як правильно пакувати валізу
Сучасний ринок пропонує величезний вибір предметів для перевезення багажу, який надихає мандрівників на поїздки в нові країни, без хвилювання про збереження речей. Нові дизайни все більше притягують захоплені погляди попутників. Але важливий критерій вибору дорожньої валізи або сумки — місткість при компактних розмірах. Кожен мандрівник хоч раз у житті стикається з дилемою, як скласти багато речей в маленький чемодан і як упакувати речі у валізу, щоб вони не пом'ялися.
Наша мета, як фахівців в області практичних валіз і сумок в дорогу, — зробити будь-яку вашу подорож максимально легким і комфортним. Грунтуючись на наш багатий досвід, пропонуємо ряд практичних порад про те, як правильно укласти валіза в дорогу, які виявляться корисними в будь-якій поїздці.
Перед діловою або туристичною поїздкою потрібно провести невелике дослідження своєї подорожі.
- Місце напрямку. Перед спробою розмістити у валізі півгардеробу, поцікавтеся в Інтернеті про погоду. Температура і вологість навколишнього середовища, а також тип відпочинку безпосередньо впливають на те, чи знадобиться спеціальний одяг або обладнання.
- Відповідна модель валізи/сумки. Вибір виробу залежить від того, як ви будете добиратися до місця призначення — валіза/сумка в твердому корпусі більше підходить для екстремальних поїздок; моделі в м'якому корпусі — для легкого і розміреного відпочинку. Для машини зручніше спортивна сумка (на колесах або без), яка легко поміститься в багажний відсік.
- Частота використання багажу. Вибирайте легкі та практичні валізи в жорсткому корпусі для частих поїздок. Такі вироби витримують механічний вплив, прості в очищенні від забруднень і зручні при транспортуванні по вокзалу/аеропорту.
- У м'якому корпусі — оптимальний варіант для тих, хто подорожує досить рідко, але цінує зручність і легкість.
- Уточніть правила перевезення на сайті авіакомпанії. Якщо ваша подорож пов'язано з перельотом, важливо дотримуватися правил авіакомпанії за вагою і габаритами багажу, щоб уникнути штрафу за перевагу, позбавитися від хвилювань і уникнути зайвих витрат.
- Тривалість вашої подорожі. Для короткочасних поїздок і економії часу на очікування багажу на транспортерній стрічці ваш кращий вибір — легкий валізу https://supersumka.com.ua/g773959-chemodany-sumki-kolesah для ручної поклажі.
- Вага, габарити і маневреність багажу. Для тривалої поїздки або подорожі всією родиною вибирайте валізу на колесах. Такий аксесуар зручно котити і не витрачати сили на його транспортування. Ні в якому разі не перевозьте важкі речі в сумці з плечовим ременем! Подорожі з кількома переїздами з одного готелю або аеропорту в інший, відрядження або тривалі поїздки з великою кількістю речей вимагають придбання маневреного 4-колісного валізи.
- Схоронність вмісту. При виборі валізи для транспортування крихких речей важливий матеріал корпусу. Жорсткий пластик забезпечить найкращий захист. Для короткочасних відряджень тільки з тканинними речами універсальний текстильний валізу або дорожня сумка.
Лайфхаки для правильної пакування валізи
Збираючись у дорогу, складне завдання, як упакувати багато речей і як заощадити місце у валізі, вирішена. Прийміть до відома 7 перевірених на ділі рекомендацій:
- Складіть список необхідний речей.
В залежності від того, вирушаєте у відрядження або на море, одиночна поїздка або з другою половинкою, визначитеся з кількістю речей. Бажано збирати валізу індивідуально для кожного — одна пара улюблених штанів, дві спідниці або дві пари шортів, п'ять топів і дві пари взуття. Після повернення корисно знову звернутися до складеного списку, щоб перевірити, чи все з нього вам в нагоді. Що було зайвим — можна сміливо не брати в наступний раз навіть про запас.
- Підберіть міні-гардероб для поїздки.
Сплануйте комплекти одягу в одній-двох основних колірних гамах. Базові речі вдало сумісні між собою різним чином. В результаті непотрібні предмети гардероба не будуть займати цінне місце у валізі.
- Мінімізуйте вміст валізи.
Всі необхідні туалетні приналежності і засоби по догляду за волоссям не беріть в повному обсязі, а расфасуйте з міні-упаковках, що призведе до звільнення місця і зменшення ваги сумки. Важливо герметично упакувати рідкі косметичні засоби.
- Упаковуйте речі в певній послідовності.
Спершу складіть речі громіздкого формату в основне відділення. Для запобігання заломів на одязі стежте, щоб речі лежали рівно. Взуття пакуйте в пакети з пластику або тканини і складайте уздовж бортів валізи. Шкарпетки краще помістити в взуття — максимально ефективно використовується корисний простір.
- Штани — згорнути, сорочку — скласти.
Речі, а саме брюки, спідниці та шорти, краще всього згортати для збереження презентабельного вигляду. Також цей спосіб застосовується для футболок — укладіть їх лицьовою стороною вниз, звертайте від коміра вниз. Всі інші предмети гардероба краще складати звичайним способом.
- Складні сумки — 100% користь.
Такий вид сумки легко поміститься у валізі або підійде як ручна поклажа. Складаний варіант зручний для речей на пляж або на екскурсії, а на зворотному шляху — пакувати покупки після походу по магазинах у зоні duty free.
- Безпека понад усе.
Всі цінні речі беріть з собою ручний багаж. Валізи і сумки https://supersumka.com.ua/g773959-chemodany-sumki-kolesah, які здаються на зберігання, обов'язково повинні бути оснащені кодовим замком або спеціальним захистом — ременями, що запобігають злом і розтин, чохлом, навісним замком.
Подорож — це завжди море емоцій і нових вражень. Складайте речі в чемодан і кожна поїздка буде з максимальним комфортом!