Як вибрати чоловічий парасольку: 5 корисних порад
Про перших парасолях є згадка, що датується 10-м сторіччям. В ті часи аксесуар використовувався як укриття від сонця. Але досі ведеться боротьба вчених, які не можуть прийти до спільного висновку, де ж місце винаходу першого парасольки — Далекий Схід або Єгипет?
Тільки два з половиною століття тому в Британії почали використовувати парасольки за звичним нам призначенням — як засіб захисту від опадів. Така нехитра конструкція дозволяє успішно справлятися з негодою.
Парасолька — це той повсякденний аксесуар, до вибору якого треба підійти з усією серйозністю і відповідальністю, так як придбання має прослужити як мінімум кілька років. Також парасольки — предмет з вікової та гендерної приналежністю. У цій статті ми розповімо про те, як вибрати чоловічий парасольку і на що звертати увагу перед покупкою, все для вас 5 рад.
1. У пріоритеті темні кольори і суворі принти
Аксесуари для прекрасної половини людства більш різноманітні за забарвленням, доповнені малюнками, геометричними або анималистическими принтами, мереживними елементами і стрічками. Сильну половину такі «мимишества» не красять. Чоловічі парасолі представлені в стриманій і нейтральній колірній палітрі, справжня класика ділового стилю — чорний, коричневий, темно-зелений, темно-синій, сірий у всіх відтінках.
Принти і візерунки можуть бути, але тільки стримана геометрія — клітина (від простої до «шотландки»), прямі лінії або орнаменти строгих форм. Але саме моделі в однотоне найбільш затребувані у чоловіків будь-якої вікової категорії.
2. Вид парасольки
Всі чоловічі парасолі діляться на два види — складні і парасольки-тростини.
Складаний варіант компактний і зручний для перенесення. Деякі моделі в складеному вигляді можуть бути 15-18 див. Парасолька легко поміститься в сумку-месенджер, портфель або рюкзак, а невелика вага навіть при тривалому перебуванні з відкритим парасолькою в руці мінімізує втому.
В основі складного парасольки — телескопічний стержень. Пристрій, в залежності від моделі аксесуара, може мати від 2 до 5 складань. Чим менше, тим складений парасолька крупніше, і купол з збільшеним діаметром. Оптимальний для міських умов — парасольку в три складання.
В першу чергу перед покупкою такого типу парасольки перевірте каркас і спиці на надійність для запобігання швидкої поломки від прикладеного зусилля для відкриття. Беріть до уваги, що чим менше складаються деталей, тим зносостійкість і довговічність конструкції вище.
Зонт-трость розкішно виглядає як в складеному вигляді, так і в розкладеному. Аксесуар грає вдалу роль захисника під час негоди і прикрашає образ успішного чоловіка. Тростини з більш ефектною конструкцією порівняно зі складними побратимами — мають округлий купол і презентабельну ручку.
Конструкція їх максимально проста, завдяки чому практикою доведена тривала експлуатація без поломок — прямі спиці, не складаються, в будь-якому стані зберігається форма. Парасолі-тростини — лідери по надійності, але головний мінус — габарити. Вони досить довгі і можуть заважати при активній життя в міських умовах.
3. Який парасолька краще: механічний, автоматичний або напівавтоматичний?
Механіка. Найбільш міцний і надійний варіант на довгі роки. При дбайливому зверненні механічний аксесуар може перейти у спадок. І коштують такі парасолі дешевше, ніж автоматичні і напівавтоматичні.
Недолік тільки один — самостійне відкриття купола, що не дуже зручно для сучасного чоловіка. Задіюються обидві руки, це незручно, коли руки зайняті сумкою чи потрібно поспішати на пересадку в громадському транспорті.
Напівавтомат. Найбільш затребуваний тип з простим використанням. Відкриваються натисканням кнопки, складаються вручну. Ідеальний компроміс: надійність від механіки в тандемі з зручністю і швидкістю розкриття куполи від автоматичних моделей. Напівавтоматичні парасольки зазвичай із середньої цінової категорії.
Система «автомат». Зручний і швидкий варіант для активних і цінують свій час персон. Розкриття і закриття — тільки натисненням кнопки. Часто механізм називають «подвійний автомат», який добре економить час і зусилля. Але до мінусів можна віднести те, що саме автоматичні парасолі найчастіше ламаються і не витримують навіть одного дощового сезону, а також дорожнеча комфортного життя — аксесуари коштують дорожче інших видів.
4. Якість матеріалів
Купол — перше, що кидається в очі при вигляді парасольки. Від міцності і надійності матеріалу, з якого він виготовлений, залежить захист від дощу і тривалість експлуатації аксесуара. Використовують такі типи тканини:

-
Нейлон — доступний матеріал, тонкий і недовговічний, тому по надійності він поступається. Парасольки з бюджетної категорії.
-
Епонж — поліестер з бавовною і відмінною вологозахист. Матеріал швидко сохне, приємний на дотик і виглядає ефектно. Цінник на парасолі вище середнього рівня.
-
Поліестер — неймовірно міцний, надійний і вологостійкий матеріал, з якого виготовлено більшість чоловічих парасольок на сучасному ринку.
-
Поліамід — найбільш стійкий до зношення матеріал. Легкий, дихаючий і немнучкий, купол швидко сохне. Тканина може бути в матовому, так і блискучому виконанні.
5. Не забувайте про каркасі
Від надійності каркаса, його спиць і стрижня, залежить міцність і довговічність всієї конструкції. Ні в якому разі не вибирайте парасольки з алюмінію, аксесуар швидко зламається навіть при малому вітрі. Найкращим матеріалом вважаються металеві та сталеві сплави, вуглепластик або скловолокно. Оптимальна кількість спиць — 8-12 шт.
Чоловічий парасольку — амулет від дощу: якщо він з вами — дощу не буде!
Виходячи з особистих уподобань і умов використання ви можете купити чоловічий парасольку в нашому інтернет-магазині SUPERSUMKA. Міцний каркас, довговічний купол, приємні ціни — все для захисту від негоди!