






3 840 ₴
Чоловіча шкіряна сумка-слінг, під шкіру крокодила, чорного кольору — стильний і практичний аксесуар, який можна носити як на плечі, так і через плече. Завдяки цій сумці всі потрібні предмети будуть під рукою, а гардероб доповняться модним аксесуаром.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vip Collection |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | Під крокодила |
| Тип сумки | Сумка на плече |
| Тип застежки | Блискавка |
| Бренд | Vip Collection |