





2 050 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovhani |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 290 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Dovhani |
| Глибина | 65 |
| Кількість відділень | 8 |
| Плечовий ремінь ширина | 37 мм |
| Ручки | Так |
| Стиль | Сучасний |