Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка зі шкірозамінника Wallaby синя 8-57396
Опис товару:
- Одне основне відділення.
- Закривається на блискавку.
- Дві ручки для носіння в руці.
- Знімний плечовий регульований ремінь.
Характеристики:
- Матеріал: штучна шкіра.
- Колір: синій.
- Розміри: 50х33х20 см.
- Виробник: Wallaby, Україна.
|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Ширина | 200 мм |
|
| Тип сумки | Сумка |