
275 ₴
Опис:
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cool For School |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Пол1 | Унісекс |
| Бренд | Cool for school |