









650 ₴
Опис сумки:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бордовий |
| Кількість відділень | 1 |
| Розміри | |
| Об`єм | 16 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, см | 29 |
| Ширина, див | 62 |
| Висота, см | 30 |
| Об'єм, л | 49,62 |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Бренд | Wallaby |
| Вага (кг) | 0,92 |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | True |
| Замок | Немає |
| Регулювання розміру | False |
| Телескопічна ручка | False |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |