









13 500 ₴
Модная палатка, с которой Вы всегда будете на высоте. Помимо того, что она очень удобная так она еще и нереально прочная, и будет радовать Вас, день ото дня.
Описание товара:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trimm |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Жовтий |
| Вага | |
| Вага | 2.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 125 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Длина в упаковке | 15 см |
| Ширина в упаковке | 48 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Trimm |