









2 399 ₴
Опис сумки:
Характеристики:
Сумки дорожні на колесах
Сумки на колесах дають змогу перевозити важкий багаж, не навантажуючи свої плечі та спину. Їх можна котити, тримаючи за висувну ручку. Така конструкція вимагає високої якості та міцності матеріалів. Під час вибору враховуйте такі параметри, як вага, надійність і колісна система. Чотириколісні сумки краще котити на рівній поверхні, а двоколісні більше підходять для старого асфальтового покриття. Також сумки на колесах відрізняються місткістю і бувають відповідно маленькими, середніми і великими, об'ємом до 100л. Під час купівлі врахуйте розміри відділень для багажу в транспорті, яким ви найчастіше користуєтеся. Також не забудьте про обмеження за вагою для сумок, що допускаються на борт літака. Найлегші тканинні сумки на колесах, виготовлені з водонепроникного поліестеру. Завдяки технології виготовлення Ripstop, сумки на колесах також мають підвищену стійкість до зношування. Вибирайте моделі відомих виробників і не турбуйтеся за збереження вашого багажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 57 л |
| Ширина | 34 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір валізи | Середній |
| Тип сумки | Дорожня сумка |