



2 180 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Genuine Leather |