







580 ₴
Опис товару:
Характеристики товару:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
| Розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ручки | Дві |
| Діагональ пристрої | 15-16" |
| Бренд | Wallaby |