Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Wallaby, Валабі Україна 10586 чорна
Опис товару:
- Лицьову сторону сумки прикрашає металевий логотип виробника.
- Сумка виконана з міцного і зносостійкого поліестеру.
- Одне основне відділення, усередині якого розташовано відділ для ноутбука 15,6 дюймів із ремінцем-фіксатором на липучці.
- Друге відділення поменше, всередині якого розташовані дві відкриті кишені і дві петлі для ручок.
- Вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
- Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
- Дві ручки середньої довжини.
- Знімний регульований ремінь через плече з накладкою на плече.
Характеристики товару:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри в мм (ШхВхГ): 400x310x70.
- Колір: чорний
- Виробник: Wallaby, Україна.
|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
|
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 70 мм |
|
| Діагональ пристрої | 15-16" |
| Бренд | Wallaby |
| Ручки | Дві |