



895 ₴
Причина уцінки: відсутня ремінець з магнітом, який фіксує клапан рюкзака.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 370 г |
| Висота | 45 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 13 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 29 см |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Користувацькі характеристики | |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вантажопідйомність | 25 |
| Призначення рюкзака | Трекінговий |
| Тип рюкзака | Спортивні, Міські |