








695 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 28 см |
| Висота | 15 см |
| Товщина | 9 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |