







4 420 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Портфель |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 29.5 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Портфель |
| Розмір | Великий |
| Тип сумки | сумка-портфель |
| Бренд | Always Wild (Польща) |
| Дропшиппинг | Так |